Bob Kartous – Vedoucí komunikace

Kartous1Absolvoval Pedagogickou fakultu, Fakultu sportovních studií MU v Brně a postgraduální studium na Fakultě sociálních studií UK v Praze. Od roku 2005 do roku 2014 pracoval ve společnosti Scio, kde se podílel na aktivitách v oblasti vnějších vztahů, společenské odpovědnosti a vydávání periodik. Od roku 2012 přednáší na Vysoké škole ekonomiky a managementu v Praze. Na téma vzdělávání publikuje v českých médiích (Hospodářské noviny, Lidové noviny, MF Dnes, Literární noviny, Britské listy, Rodina a škola).

e-mail: bob.kartous(zavinac)eduin.cz 
GSM: +420 607 727 370

Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook

7 comments on “Bob Kartous – Vedoucí komunikace

 1. Dobrý den, ve čtvrtek jsem získala dojem, že víte o škole a o dětevh v ní snad úplně všechno, teď čtu Váš profil a oněměla jsem úžasem. Kolik dětí a tím nemyslím děti vlastní, jste kdy učil? Podle Vašeho profilu totiž usuzuji, že jste v základní škole nikdy nepracoval. Že jste nikdy nebyl vystaven dětskému pištění a hašteření o přestávkách, žalování, vzájemným nadávkám a podobně. Nikdy jste asi neučil 20 dětí psát a číst (20 je průměr, jak víme). Víte, on se žák základní školy vážně chová jinak než středoškolák a vysokoškolák.
  Jo a vaše interaktivní mapa je nejméně 2! roky neaktuální, tak ji prosím aspoň odstraňte.
  Hezký den!

 2. Byly doby, kdy klauni vystupovali pouze v cirkusech. Dnes publikují a přednáší. Je mi líto těch, kdo budou názory někoho takového ovlivněni a snad dokonce budou něco takového šířit i dál.

 3. I mě by zajímalo, jak dlouho jste učil na základní škole. Vy nemáte naprosto žádné znalosti z oboru. Vy vůbec nevíte, jak to na školách chodí. Vy nevíte o vzdělávacích potřebách děti vůbec nic!!!!! Vy se pouze rád poslouchate a do světa vytrubujete naprosté nesmysly!!!!!
  Vy a vám podobní ženete naše školství do záhuby. Mohu posuzovat, učím 33 let.

 4. Člověče nešťastná, vždyť Vy o skutečné škole, vzdělávání a skutečných dětech nevíte vůbec nic. Podobných žvanilů se v poslední době rozlezlo po mnoha oborech skutečně hojně, ale v oblasti vzdělávání můžete způsobit opravdu nevratné škody. Vraťte se k blábolení aktivistických nesmyslů na Britské listy a nebo pokračujte jako žvanil-copywriter.
  PhDr. Pavel S., pedagog tělem i duší již 23let

  • Prosím vás, dnes když se vyjádří naopak učitel, tak je utnut. Je příliš zkaženým tím svým trapným učením, než aby se mohl vyjadřovat ke školství. Na to mají patent jen lidé jako Bob a pod. Nezkažení, prolítali svět . I Coelho pochopil (Alchymista) , že poklady často leží doma, za humny, nemusíme se kvůli nim štrapácovat přes půl světa. Važme se našich opravdových odborníků a ptejme se jich, ne podobných tajtrdlíků.

 5. Moc jsem se pobavila,ale zároveň mi bylo velmi smutno, když jsem četla článek pana Čulika na téma- Romske děti v Británii. Jeho článek je souhrn velkých nesmyslů. Rodiče romských dětí neodchází do zahraničí, aby jejich děti měly lepší vzdělání,ale aby měli pěkné sociální dávky. Přišlo mi do třídy romské dítě, které se vrátilo s rodiči zpět z Británie. Jeho znalosti z matematiky byly na úrovni mateřské školky. Podotýkám byl to hoch věkem do 5.třídy. Předpokládám, sčítání, odčítání, nasobilka je všude stejná. Pane Čulíku, nepište takové hrozné nesmysly!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *