Události, komentáře: Michaela Marksová a Jan Černý (ČvT) a zákon o dětských skupinách

Podívejte se na záznam diskuse Michaely Marksové a Jana Černého z Člověka v tísni o slabých místech zákona o dětské skupině z 20.10. Záznam rozhovoru najdete ZDE na 35 minutě.

Připojit se sOdebírat komentáře
Upozorňovat mě na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
l.snirch
l.snirch
8 years ago

Doporučuji tento záznam když už ne pro jiný důvod, tak pro: 1)jak neschopna jakékoliv argumentace pro předložený zákon (informace začne shánět až poté a když tak se znova zákon změní), který hájí přes veto Senátu a prezidenta, snad faktem, že má jen holé ruce, se neustále plete v pojmech věk a počet, přesto nadále ministryní – normální člověk by rezignoval po takovém vystoupení srovnatelným se slavným Kůl v plotě minutu po přenosu (pro úctu k sobě samému)anebo by byl alespoň ze soucitu odvolán premiérem – nic takového se však neděje 2) pochopitelně jde i o ten zákon jako takový, respektive… Více »

l.snirch
l.snirch
8 years ago

Události a komentáře k státní maturitě z matematiky 23.10.: Pan ministr vůbec nereagoval na věcné a přesné argumenty dvou oponentů, ale ani na otázky moderátora. Fráze plné módního (a zároveň prázdného) kontinuálně (4x) a komplexně (3x). Neřekl však to podstatné, jak zajistí změnu výuky do roku 2019. Zajistí zákonem, že devaťák bude vědět, že bude maturovat z matiky v roce 2019. To je snadné. A ještě se pochválí za odvahu. Ale devaťák nebude na jaře 2015 vědět z čeho bude maturovat v roce 2019!!! Bo jinak by musel Katalog maturitních témat 2019 projít odbornou diskusí a vyjít nejpozději v lednu… Více »