Text kategorie

Informujeme veřejnost o tématech spojených s tématem vzdělávání
Program EDUinfo v sobě sdružuje několik projektů, které mají stejný cíl.
Každý den pro vás sledujeme aktuální dění v oblasti vzdělávání a školství doma i v zahraničí, vyjadřujeme se k nim a necháváme zaznít názory dalších odborníků.

Hlavní činností v programu EDUinfo jsou tiskové zprávy, které jsou určeny novinářům.
Tiskové zprávy vyjadřují názory naše i názory dalších odborníků na aktuální témata. Pravidelně je uveřejňujeme na našich stránkách a poskytujeme je novinářům. Spolupracujeme s renomovanými odborníky, kteří nám poskytují svá vyjádření a komentují aktuální události.

O zajímavých událostech, informačních zdrojích a názorech diskutujeme také se všemi, kdo o ně mají zájem, prostřednictvím facebookové stránky.
Na naší FB stránce můžete najít zajímavé informace a odkazy, které se týkají vzdělávání a které byste jinak museli hledat na mnoha různých webových stránkách nebo v různých publikacích. Otevíráme zde diskuse na témata, která vás o vzdělávání zajímají, přizýváme inspirativní osobnosti, které mají co říct. Přidejte se!

Pro ty, kteří chtějí mít o událostech a zajímavých informacích ve vzdělávání lepší přehled, připravujeme Informační servis.
Musíte prohledat mnoho webových stránek, abyste se dostali k informacím, které vás zajímají? Snažíme se pro vás shromažďovat to nejzajímavější na našich stránkách, abyste měli vše na dosah. Najdete zde přehled o organizacích, které pracují na poli vzdělávání, odkazy na projekty, které se realizovaly nebo realizují v tématu vzdělávání, odkazy na zajímavé informační zdroje nebo aktuální informace ze zahraničí. Na jednom místě také najdete ke stažení analýzy, studie a závěry výzkumů, které se věnovaly tématům ve vzdělávání a v neposlední řadě každý týden výpis nových událostí ve vzdělávání. Udržte si přehled!

A pokud vás zatím neoslovila žádná možnost, jak získat více informací o vzdělávání, možná vás zaujmou informační spoty a kampaně, které připravujeme. Vybíráme si zajímavá témata a ukazujeme je v nových souvislostech. Připravujeme pro vás multimediální spoty, které vám zprostředkují různorodé názory a pohledy na věc.