Připojit se sOdebírat komentáře
Upozorňovat mě na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Vít Pátek
Vít Pátek
9 years ago

Za 8 měsíců problémy regionálního školství teprve objevit, ještě k tomu jen pět z nich (byť celkem důležitých), a dospět jen k tomu, že jsou sděleny veřejnosti bez konkrétních záměrů, jak se s nimi vypořádat (nemluvě o informaci, že už alespoň něco bylo uděláno), není zrovna vrcholný výkon.

Radek Sárközi
9 years ago

Také jsem čekal mnohem více… :-(

Zdeněk Bělecký
Zdeněk Bělecký
9 years ago

Úzkým profilem záměru je jeho (ne)důvěryhodnost. Falešné proklamace a prázdné fráze o prioritě a významu vzdělání a kvalitě školství posloucháme z úst různých politiků dvacet let, realita je ovšem opačná. Proč bychom tomu právě TEĎ měli uvěřit?

Zdenek Slejška
9 years ago

Jedním z důvodů může být to, že se tak neděje v období před volbami a za druhé, že se podařilo ministru Fialovi zajistit účast předsedy vlády. Samozřejmě vše může být otázka chvilky, ale každopádně to směrem k veřejnosti vysílá důležitý signál, který bychom neměli bagatelizovat, ale naopak jej podporovat. Bez toho se politika nezmění. Pokud politici budou permanentně kritizování i za tyto světlé chvíle, příště si to rozmyslí. Nebuďme škarohlídy, vzpomeňme na období před rokem, tehdy bylo opravdu ve školství ouvej.

Zdeněk Sotolář
Zdeněk Sotolář
9 years ago

Zaštítit desatero změn tak slabým předsedou vlády není zárukou ničeho. I když je jasné, že ministr Fiala nemá v tomto na výběr.

Radek Sárközi
9 years ago

Jen připomínám, že Fiala ani předseda vlády nešli večer do pořadu Hyde Park toto desatero představit či konkretizovat. To jim na něm asi příliš nezáleží…

Radek Sárközi
9 years ago

Možná bych těm dvěma pánům jejich slova uvěřil, kdyby byl rozpočet školství každý rok vyšší o 10 miliard.

Radek Sárközi
9 years ago

Pokud MŠMT chce snížit administrativní zátěž škol, proč dělá pravý opak? Nutí učitele předělávat ŠVP vydáním nového RVP ZV, jenž neobsahuje žádné podstatné změny, které by vedly k zlepšení výuky…