Otázky Václava Moravce: O platech učitelů a chystaném kariérním řádu

Podívejte se na videozáznam pořadu České televize Otázky Václava Moravce ze 7.9.2014, jehož hosty byli ministr školství Marcel Chládek, Anna Putnová (TOP 09), odborná mluvčí pro rezort školství, členka Výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu PS a Jan Korda, prezident Asociace profese učitelství, ředitel ZŠ na Lyčkově náměstí v Praze 8.

Diskutovalo se o kariérním řádu a platech učitelů, rozpočtu rezortu, prioritách pro rok 2014/2015 a Strategii vzdělávací politiky do 2020.

Videozáznam pořadu najdete ZDE.

Připojit se sOdebírat komentáře
Upozorňovat mě na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Jaroslav Zaviačič
7 years ago

Mistrovství světa v záznamu a zpracování textů proběhlo v Budapešti koncem července. Konalo se v rámci jubilejního 50. kongresu mezinárodní organizace Intersteno, založené parlamentními stenografy v Londýně v roce 1887. Z české výpravy vystoupilo na stupně vítězů 15 účastníků. Nejvíce medailí získala fenomenální juniorka (věková kategorie 16 – 20 let) Karolína Foukalová z Gymnázia v Rožnově pod Radhoštěm (5 zlatých 2 stříbrné), druhou nejúspěšnější se co do počtu medailí stala žákyně Klára Odehnalová (Gymnázium Opava, 3 zlaté, 2 stříbrné), mezi praktiky si nejlépe vedl Petr Hais (OA Praha, Heroldovy sady, 3 zlaté, 1 stříbrná a 2 bronzové medaile). Celkově získala… Více »