Zpravodaj ProStředoškoláky: Přemýšlejte, kam v létě do školy!

Tři gymnazisté, kteří stojí za projektem ProStředoškoláky.cz, přišli s další novinkou: zpravodajem, který studenty informuje o vzdělávací nabídce v oboru, který je zajímá. Nové číslo zpravodaje ProStředoškoláky si můžete stáhnout ZDE.  Rozhovor s Tomášem Zahradníkem o tom, co vzniku projektu ProStředoškoláky.cz předcházelo, si můžete přečíst ZDE. Facebookovou stránku projektu navštivte ZDE.

Nově vzniklý web i zpravodaj ProStředoškoláky usnadňují mladým lidem orientaci v možnostech vzdělávání, které se jim nabízejí mimo školu i v zahraničí. Kladům i záporům studia v cizině se věnovala také hojně navštívená debata, kterou Tomáš Zahradník a jeho dva spolužáci uspořádali v březnu.

Do budoucna připravují službu College Counselling, která zájemce o zahraniční studium seznámí s tím, jak probíhá přijímací řízení a co všechno je k němu třeba.

Nejnovější, v pořadí třetí číslo zpravodaje ProStředoškoláky přináší informace o soutěžích, které se chystají do konce školního roku nebo třeba návod, jak se stát na pár dní americkým kongresmanem. Stáhněte si je ZDE.

Máte-li zájem o pravidelný odběr zpravodaje, zaregistrujte se ZDE.

První dvě čísla zpravodaje si můžete stáhnout ZDE a ZDE.

Připojit se sOdebírat komentáře
Upozorňovat mě na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments