Kulatý stůl SKAV a EDUin: Co si myslí středoškoláci o školách, na nichž se vzdělávají?

4. 12. 2015
EDUin
Screenshot_5

Přijďte na Kulatý stůl SKAV a EDUin diskutovat se středoškoláky o tom, co si myslí o svém vzdělávání, zda jej mohou ovlivňovat a jak by podle nich měla vypadat škola dnes.

Praha, 4. prosince  –  Hosty příštího Kulatého stolu budou trochu netradičně středoškoláci, kteří budou diskutovat o tom, nakolik jsou spokojeni s tím, co a jak se v jejich školách učí, a zda to, co se učí, považují za to, co se jim bude hodit v dalším životě. Do jaké míry mají možnost ovlivňovat vlastní vzdělávání a do jaké míry si myslí, že by ji mít měli? Jak si představují rozvoj demokratických principů ve vzdělávání, jak vnímají učitele a jak by podle nich měla vypadat škola v 21. století? Přijďte se jich zeptat ve čtvrtek 10. prosince.

Pozvaní zástupci Středoškolské unie:

  • David Bouz, 18 let
  • Michaela Kašparová, 17 let
  • Anahita Mesbahi, 19 let
  • Jiří Palounek, 17 let
  • Simona Zajíčková, 18 let

Kulatý stůl SKAV a EDUin se koná 10. prosince od 10.00 ve Francouzském institutu, Praha 1. Pozvánku si můžete stáhnout ZDE.

Tomáš Feřtek, moderátor kulatého stolu, řekl: „Zaujala mě na nedávné konferenci středoškoláků úroveň a kultivovanost debaty i míra informovanosti většiny účastníků. Přijde mi užitečné, když jsou do diskusí o vzdělávání přizváni i ti, kterých se to v tuto chvíli bezprostředně týká. Proto jsme se rozhodli tentokrát kulatý stůl věnovat tomu, jak dnešní středoškoláci vidí své studium a jak se jim daří komunikovat s pedagogy. Jde myslím o mimořádnou příležitost poslechnout si jejich názory v nezkreslené podobě.“

logo-author
Našli jste v článku chybu? Napište nám, prosím, na korektor@eduin.cz.
 

Mohlo by Vás zajímat

Listovat všemy články