Magazín EDUzín má nový web a nové vedení

6. 12. 2021
EDUin
Novy-projekt-1

Web prošel grafickou proměnou, nově je šéfredaktorkou Bára Procházková.

Webový magazín EDUzín má od prosince nový vzhled webu a novou šéfredaktorku. Stránky prošly grafickou proměnou a přibyly i nové možnosti. Vydavatelem magazínu je EDUin.

Magazín EDUzín funguje od roku 2017 (dříve pod názvem Rodiče vítáni). V současné době pětičlenná redakce přináší téměř každý den jeden text, který se věnuje výchově nebo vzdělávání, a to od školkového věku přes základní a střední školy různého typu až po univerzity.  Web loni prošel změnou názvu a loga, teď se k němu přidala i nová grafika celé stránky.
Nově se čtenáři na webu můžou přihlásit k odběru newsletteru, články je také možné jednoduše hodnotit nebo sdílet na sociálních sítích.
Bára Procházková, šéfredaktorka magazínu: „EDUzín je každodenní dávka jedinečného mixu informace a inspirace pro rodiče i učitele. I v roce 2022 se chceme zaměřit na kvalitní obsah, který nejen popisuje současný stav, ale především hledá řešení, tedy solution journalism.”
Bára Procházková vystudovala politologii na univerzitě v Hamburku a působila jako redaktorka v týdeníku Respekt, redaktorka Českého rozhlasu, šéfredaktorka měsíčníku Bel Mondo nebo jako vedoucí vydání zpravodajského webu České televize ČT24.cz. Vyučuje na Karlově univerzitě a vede kurzy mediální gramotnosti v Česku i v Německu. 
logo-author
Našli jste v článku chybu? Napište nám, prosím, na korektor@eduin.cz.
 

Mohlo by Vás zajímat

Listovat všemi články